Aktualności

Inwentaryzacja mikołajka nadmorskiego na terenie Półwyspu Helskiego grafika
2011-10-18

Inwentaryzacja mikołajka nadmorskiego na terenie Półwyspu Helskiego

Mikołajek nadmorski (Eryngium maritimum) – gatunek chroniony, związany w wybrzeżami morskimi, należy do jednych z najcenniejszych elementów flory Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Inwentaryzacja tego gatunku trwała od 23 sierpnia do końca września
III część Nadmorskiego Pikniku z Parkiem grafika
2011-08-12

III część Nadmorskiego Pikniku z Parkiem

W czwartek 11 sierpnia „Błękitna Szkoła” we Władysławowie przy współpracy Nadmorskiego Parku Krajobrazowego zakończyła kolejny cykl letnich imprez plenerowych pt. „Nadmorski Piknik z Parkiem - Spotkanie z przyrodą i kulturą Kaszub.”
II część Nadmorskiego Pikniku z Parkiem grafika
2011-08-05

II część Nadmorskiego Pikniku z Parkiem

4 sierpnia Nadmorski Park Krajobrazowy oraz „Błękitna Szkoła” po raz kolejny zorganizowały imprezę plenerową pt. „Nadmorski Piknik z Parkiem-spotkanie z przyrodą i kulturą Kaszub.”
Nadmorski Piknik z Parkiem grafika
2011-08-03

Nadmorski Piknik z Parkiem

W czwartek 28 lipca przy siedzibie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego odbył się kolejny nadmorski piknik poświęcony przyrodzie i kulturze Kaszub.
Spotkanie integracyjno-szkoleniowe z okazji Dnia Samorządowca grafika
2011-06-29

Spotkanie integracyjno-szkoleniowe z okazji Dnia Samorządowca

24 czerwca br. Nadmorski Park Krajobrazowy zorganizował spotkanie integracyjno-szkoleniowe z okazji „Dnia Samorządowca”. Adresowane było do pracowników samorządowych powiatu puckiego. Spotkanie odbyło się w Harcerskim Ośrodku Morskim w Pucku jako impreza
Festyn Leśny grafika
2011-06-06

Festyn Leśny

W sobotę 7 maja Nadmorski Park Krajobrazowy i Błękitna Szkoła w ramach współpracy z Nadleśnictwem Wejherowo, przygotowała stanowiska edukacyjne na Festyn Leśny, który jak co roku odbył się na parkingu leśnym przy leśniczówce Kąpino.
Warsztaty OTOP grafika
2011-05-17

Warsztaty OTOP

We wtorek 17 maja w siedzibie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego odbyły się warsztaty szkoleniowe dla nauczycieli „Obszary Natura 2000 skarbem naszego regionu”. Warsztaty były przeprowadzone przez członków Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków. Celem
II część Nadmorskiego Pikniku z Parkiem grafika
2010-08-13

II część Nadmorskiego Pikniku z Parkiem

Dnia 11 sierpnia „Błękitna Szkoła” działająca przy Nadmorskim Parku Krajobrazowym we Władysławowie zorganizowała drugą część letniej imprezy plenerowej „Nadmorski Piknik z Parkiem-Spotkanie z przyrodą i kulturą kaszub”.
Nadmorski Piknik z Parkiem grafika
2010-08-10

Nadmorski Piknik z Parkiem

W dniu 5sierpnia w Władysławowie przy ulicy Morskiej odbył się kolejny „Nadmorski Piknik z Parkiem-Spotkanie z przyrodą i kulturą kaszub”.
Kolonie ekologiczne w Błękitnej Szkole przy NPK we Władysławowie grafika
2010-08-09

Kolonie ekologiczne w Błękitnej Szkole przy NPK we Władysławowie

W dniach 26 lipca - 6 sierpnia w Błękitnej Szkole we Władysławowie, odbyły się kolejne kolonie ekologiczne dla grupy dzieci z Ośrodka Opiekuńczo Wychowawczego w Kartuzach.
Akcja Czynnej Ochrony Rezerwatu „Bielawa” 2010 grafika
2010-08-05

Akcja Czynnej Ochrony Rezerwatu „Bielawa” 2010

W sezonie wakacyjnym 2010 roku po raz ósmy Nadmorski Park Krajobrazowy organizuje Akcję Czynnej Ochrony Rezerwatu „Bielawa”. W powyższym rezerwacie znajduje się jedno z największych w Polsce torfowisk wysokich typu atlantyckiego.
Letni Obóz Naukowego Koła Chemików Studentów Politechniki Gdańskiej w Błękitnej Szkole we Władysławowie grafika
2010-07-30

Letni Obóz Naukowego Koła Chemików Studentów Politechniki Gdańskiej w Błękitnej Szkole we Władysławowie

W dniach 5 - 23 lipca 2010r. Błękitna Szkoła we Władysławowie po raz kolejny gościła członków Naukowego Koła Chemików Studentów Politechniki Gdańskiej w ramach Letniego obozu naukowego: „Zatoka Pucka 2010” .